Günlük Bülten
11.07.2020 - Ankara At Yarışları
75. Yıl Hipodromu
Hava: 0C, - %0 Nem
Çim Pist:
Kum Pisti:
1. Koşu
Saat:13:00
ŞARTLI 3/Dişi, 4 ve Yukarı Araplar
1600 Çim
40 TL
No   At İsmi Yaş  Orjin(Baba-Anne)  Jokey Kilo  Son 6 Yarış
1   FELICIANA (GER) 3   - FAIR  LUKAS DELOZIER 58.0  23-
2   PESSEMONA (GB) 3   - PERSEFONA  JOZEF BOJKO 58.0  2-
3   IRINGA (GER) 3   - IRIKA  ADRIE DE VRIES 57.5  43
4   LA VIDA LOCA (GER) 3   - LAZEYMA  ANDRASCH STARKE 57.5  3
5   WAITING FOR LOVE (GER) 3   - WAKYTARA  RENE PIECHULEK 57.5  34
6   DIA MONDA (GER) 3   - DIAMOND  MAXIM PECHEUR 57.0  8
7   DOMSTÜRMERIN (GER) 3   - DYANAMORE  ALEXANDER PIETSCH 57.0  60-65
8   LA COMTESSE (GER) 3   - LOVANA  MICHAEL CADEDDU 57.0  79
9   LIGHT MY FIRE (GER) 3   - LA  SIBYLLE VOGT 57.0  66-
10   MADEMOISELLE MA (GER) 3   - MISS  MARCO CASAMENTO 57.0  74
11   WHINCHAT (GER) 3   - WELLS  BAUYRZHAN MURZABAYEV 57.0  
2. Koşu
Saat:13:30
Maiden, 3 Yaşlı Araplar
1000 Çim
55 TL
No   At İsmi Yaş  Orjin(Baba-Anne)  Jokey Kilo  Son 6 Yarış
1   FELICIANA (GER) 3   - FAIR  LUKAS DELOZIER 58.0  23-
2   PESSEMONA (GB) 3   - PERSEFONA  JOZEF BOJKO 58.0  2-
3   IRINGA (GER) 3   - IRIKA  ADRIE DE VRIES 57.5  43
4   LA VIDA LOCA (GER) 3   - LAZEYMA  ANDRASCH STARKE 57.5  3
5   WAITING FOR LOVE (GER) 3   - WAKYTARA  RENE PIECHULEK 57.5  34
6   DIA MONDA (GER) 3   - DIAMOND  MAXIM PECHEUR 57.0  8
7   DOMSTÜRMERIN (GER) 3   - DYANAMORE  ALEXANDER PIETSCH 57.0  60-65
8   LA COMTESSE (GER) 3   - LOVANA  MICHAEL CADEDDU 57.0  79
9   LIGHT MY FIRE (GER) 3   - LA  SIBYLLE VOGT 57.0  66-
10   MADEMOISELLE MA (GER) 3   - MISS  MARCO CASAMENTO 57.0  74
11   WHINCHAT (GER) 3   - WELLS  BAUYRZHAN MURZABAYEV 57.0  
3. Koşu
Saat:14:00
Handikap 14, 4 ve Yukarı İngilizler
1900 Çim
40 TL
No   At İsmi Yaş  Orjin(Baba-Anne)  Jokey Kilo  Son 6 Yarış
1   FELICIANA (GER) 3   - FAIR  LUKAS DELOZIER 58.0  23-
2   PESSEMONA (GB) 3   - PERSEFONA  JOZEF BOJKO 58.0  2-
3   IRINGA (GER) 3   - IRIKA  ADRIE DE VRIES 57.5  43
4   LA VIDA LOCA (GER) 3   - LAZEYMA  ANDRASCH STARKE 57.5  3
5   WAITING FOR LOVE (GER) 3   - WAKYTARA  RENE PIECHULEK 57.5  34
6   DIA MONDA (GER) 3   - DIAMOND  MAXIM PECHEUR 57.0  8
7   DOMSTÜRMERIN (GER) 3   - DYANAMORE  ALEXANDER PIETSCH 57.0  60-65
8   LA COMTESSE (GER) 3   - LOVANA  MICHAEL CADEDDU 57.0  79
9   LIGHT MY FIRE (GER) 3   - LA  SIBYLLE VOGT 57.0  66-
10   MADEMOISELLE MA (GER) 3   - MISS  MARCO CASAMENTO 57.0  74
11   WHINCHAT (GER) 3   - WELLS  BAUYRZHAN MURZABAYEV 57.0  
4. Koşu
Saat:14:30
Handikap 16, 4 ve Yukarı Araplar
1900 Çim
70 TL
No   At İsmi Yaş  Orjin(Baba-Anne)  Jokey Kilo  Son 6 Yarış
1   FELICIANA (GER) 3   - FAIR  LUKAS DELOZIER 58.0  23-
2   PESSEMONA (GB) 3   - PERSEFONA  JOZEF BOJKO 58.0  2-
3   IRINGA (GER) 3   - IRIKA  ADRIE DE VRIES 57.5  43
4   LA VIDA LOCA (GER) 3   - LAZEYMA  ANDRASCH STARKE 57.5  3
5   WAITING FOR LOVE (GER) 3   - WAKYTARA  RENE PIECHULEK 57.5  34
6   DIA MONDA (GER) 3   - DIAMOND  MAXIM PECHEUR 57.0  8
7   DOMSTÜRMERIN (GER) 3   - DYANAMORE  ALEXANDER PIETSCH 57.0  60-65
8   LA COMTESSE (GER) 3   - LOVANA  MICHAEL CADEDDU 57.0  79
9   LIGHT MY FIRE (GER) 3   - LA  SIBYLLE VOGT 57.0  66-
10   MADEMOISELLE MA (GER) 3   - MISS  MARCO CASAMENTO 57.0  74
11   WHINCHAT (GER) 3   - WELLS  BAUYRZHAN MURZABAYEV 57.0  
5. Koşu
Saat:15:00
ŞARTLI 3, 3 Yaşlı İngilizler
1900 Çim
40 TL
No   At İsmi Yaş  Orjin(Baba-Anne)  Jokey Kilo  Son 6 Yarış
1   FELICIANA (GER) 3   - FAIR  LUKAS DELOZIER 58.0  23-
2   PESSEMONA (GB) 3   - PERSEFONA  JOZEF BOJKO 58.0  2-
3   IRINGA (GER) 3   - IRIKA  ADRIE DE VRIES 57.5  43
4   LA VIDA LOCA (GER) 3   - LAZEYMA  ANDRASCH STARKE 57.5  3
5   WAITING FOR LOVE (GER) 3   - WAKYTARA  RENE PIECHULEK 57.5  34
6   DIA MONDA (GER) 3   - DIAMOND  MAXIM PECHEUR 57.0  8
7   DOMSTÜRMERIN (GER) 3   - DYANAMORE  ALEXANDER PIETSCH 57.0  60-65
8   LA COMTESSE (GER) 3   - LOVANA  MICHAEL CADEDDU 57.0  79
9   LIGHT MY FIRE (GER) 3   - LA  SIBYLLE VOGT 57.0  66-
10   MADEMOISELLE MA (GER) 3   - MISS  MARCO CASAMENTO 57.0  74
11   WHINCHAT (GER) 3   - WELLS  BAUYRZHAN MURZABAYEV 57.0  
6. Koşu
Saat:15:30
Maiden, 3 Yaşlı Araplar
1000 Çim
55 TL
No   At İsmi Yaş  Orjin(Baba-Anne)  Jokey Kilo  Son 6 Yarış
1   FELICIANA (GER) 3   - FAIR  LUKAS DELOZIER 58.0  23-
2   PESSEMONA (GB) 3   - PERSEFONA  JOZEF BOJKO 58.0  2-
3   IRINGA (GER) 3   - IRIKA  ADRIE DE VRIES 57.5  43
4   LA VIDA LOCA (GER) 3   - LAZEYMA  ANDRASCH STARKE 57.5  3
5   WAITING FOR LOVE (GER) 3   - WAKYTARA  RENE PIECHULEK 57.5  34
6   DIA MONDA (GER) 3   - DIAMOND  MAXIM PECHEUR 57.0  8
7   DOMSTÜRMERIN (GER) 3   - DYANAMORE  ALEXANDER PIETSCH 57.0  60-65
8   LA COMTESSE (GER) 3   - LOVANA  MICHAEL CADEDDU 57.0  79
9   LIGHT MY FIRE (GER) 3   - LA  SIBYLLE VOGT 57.0  66-
10   MADEMOISELLE MA (GER) 3   - MISS  MARCO CASAMENTO 57.0  74
11   WHINCHAT (GER) 3   - WELLS  BAUYRZHAN MURZABAYEV 57.0  
7. Koşu
Saat:16:00
Handikap 15, 4 ve Yukarı İngilizler
2000 Kum
55 TL
No   At İsmi Yaş  Orjin(Baba-Anne)  Jokey Kilo  Son 6 Yarış
1   FELICIANA (GER) 3   - FAIR  LUKAS DELOZIER 58.0  23-
2   PESSEMONA (GB) 3   - PERSEFONA  JOZEF BOJKO 58.0  2-
3   IRINGA (GER) 3   - IRIKA  ADRIE DE VRIES 57.5  43
4   LA VIDA LOCA (GER) 3   - LAZEYMA  ANDRASCH STARKE 57.5  3
5   WAITING FOR LOVE (GER) 3   - WAKYTARA  RENE PIECHULEK 57.5  34
6   DIA MONDA (GER) 3   - DIAMOND  MAXIM PECHEUR 57.0  8
7   DOMSTÜRMERIN (GER) 3   - DYANAMORE  ALEXANDER PIETSCH 57.0  60-65
8   LA COMTESSE (GER) 3   - LOVANA  MICHAEL CADEDDU 57.0  79
9   LIGHT MY FIRE (GER) 3   - LA  SIBYLLE VOGT 57.0  66-
10   MADEMOISELLE MA (GER) 3   - MISS  MARCO CASAMENTO 57.0  74
11   WHINCHAT (GER) 3   - WELLS  BAUYRZHAN MURZABAYEV 57.0  
8. Koşu
Saat:16:30
KV-6, 4 ve Yukarı İngilizler
1400 Kum
76.5 TL
No   At İsmi Yaş  Orjin(Baba-Anne)  Jokey Kilo  Son 6 Yarış
1   FELICIANA (GER) 3   - FAIR  LUKAS DELOZIER 58.0  23-
2   PESSEMONA (GB) 3   - PERSEFONA  JOZEF BOJKO 58.0  2-
3   IRINGA (GER) 3   - IRIKA  ADRIE DE VRIES 57.5  43
4   LA VIDA LOCA (GER) 3   - LAZEYMA  ANDRASCH STARKE 57.5  3
5   WAITING FOR LOVE (GER) 3   - WAKYTARA  RENE PIECHULEK 57.5  34
6   DIA MONDA (GER) 3   - DIAMOND  MAXIM PECHEUR 57.0  8
7   DOMSTÜRMERIN (GER) 3   - DYANAMORE  ALEXANDER PIETSCH 57.0  60-65
8   LA COMTESSE (GER) 3   - LOVANA  MICHAEL CADEDDU 57.0  79
9   LIGHT MY FIRE (GER) 3   - LA  SIBYLLE VOGT 57.0  66-
10   MADEMOISELLE MA (GER) 3   - MISS  MARCO CASAMENTO 57.0  74
11   WHINCHAT (GER) 3   - WELLS  BAUYRZHAN MURZABAYEV 57.0  
9. Koşu
Saat:17:00
G 3, 3 Yaşlı İngilizler
1600 Çim
165 TL
No   At İsmi Yaş  Orjin(Baba-Anne)  Jokey Kilo  Son 6 Yarış
1   FELICIANA (GER) 3   - FAIR  LUKAS DELOZIER 58.0  23-
2   PESSEMONA (GB) 3   - PERSEFONA  JOZEF BOJKO 58.0  2-
3   IRINGA (GER) 3   - IRIKA  ADRIE DE VRIES 57.5  43
4   LA VIDA LOCA (GER) 3   - LAZEYMA  ANDRASCH STARKE 57.5  3
5   WAITING FOR LOVE (GER) 3   - WAKYTARA  RENE PIECHULEK 57.5  34
6   DIA MONDA (GER) 3   - DIAMOND  MAXIM PECHEUR 57.0  8
7   DOMSTÜRMERIN (GER) 3   - DYANAMORE  ALEXANDER PIETSCH 57.0  60-65
8   LA COMTESSE (GER) 3   - LOVANA  MICHAEL CADEDDU 57.0  79
9   LIGHT MY FIRE (GER) 3   - LA  SIBYLLE VOGT 57.0  66-
10   MADEMOISELLE MA (GER) 3   - MISS  MARCO CASAMENTO 57.0  74
11   WHINCHAT (GER) 3   - WELLS  BAUYRZHAN MURZABAYEV 57.0  
10. Koşu
Saat:17:30
Maiden, 3 Yaşlı Araplar
1000 Çim
55 TL
No   At İsmi Yaş  Orjin(Baba-Anne)  Jokey Kilo  Son 6 Yarış
1   FELICIANA (GER) 3   - FAIR  LUKAS DELOZIER 58.0  23-
2   PESSEMONA (GB) 3   - PERSEFONA  JOZEF BOJKO 58.0  2-
3   IRINGA (GER) 3   - IRIKA  ADRIE DE VRIES 57.5  43
4   LA VIDA LOCA (GER) 3   - LAZEYMA  ANDRASCH STARKE 57.5  3
5   WAITING FOR LOVE (GER) 3   - WAKYTARA  RENE PIECHULEK 57.5  34
6   DIA MONDA (GER) 3   - DIAMOND  MAXIM PECHEUR 57.0  8
7   DOMSTÜRMERIN (GER) 3   - DYANAMORE  ALEXANDER PIETSCH 57.0  60-65
8   LA COMTESSE (GER) 3   - LOVANA  MICHAEL CADEDDU 57.0  79
9   LIGHT MY FIRE (GER) 3   - LA  SIBYLLE VOGT 57.0  66-
10   MADEMOISELLE MA (GER) 3   - MISS  MARCO CASAMENTO 57.0  74
11   WHINCHAT (GER) 3   - WELLS  BAUYRZHAN MURZABAYEV 57.0  
11. Koşu
Saat:18:00
A 2/Dişi, 3 Yaşlı İngilizler
1600 Çim
235 TL
No   At İsmi Yaş  Orjin(Baba-Anne)  Jokey Kilo  Son 6 Yarış
1   FELICIANA (GER) 3   - FAIR  LUKAS DELOZIER 58.0  23-
2   PESSEMONA (GB) 3   - PERSEFONA  JOZEF BOJKO 58.0  2-
3   IRINGA (GER) 3   - IRIKA  ADRIE DE VRIES 57.5  43
4   LA VIDA LOCA (GER) 3   - LAZEYMA  ANDRASCH STARKE 57.5  3
5   WAITING FOR LOVE (GER) 3   - WAKYTARA  RENE PIECHULEK 57.5  34
6   DIA MONDA (GER) 3   - DIAMOND  MAXIM PECHEUR 57.0  8
7   DOMSTÜRMERIN (GER) 3   - DYANAMORE  ALEXANDER PIETSCH 57.0  60-65
8   LA COMTESSE (GER) 3   - LOVANA  MICHAEL CADEDDU 57.0  79
9   LIGHT MY FIRE (GER) 3   - LA  SIBYLLE VOGT 57.0  66-
10   MADEMOISELLE MA (GER) 3   - MISS  MARCO CASAMENTO 57.0  74
11   WHINCHAT (GER) 3   - WELLS  BAUYRZHAN MURZABAYEV 57.0  
Tilki'nin Yeri
10 TEMMUZ Bursa (9. Yarış Günü)
Bugün Bursa programını tercih edeceğiz. 10 koşulu kalabalık bir program var. Çift bankolu şablonumuza devam ederken daha çok sürpriz atlara çatımızda yer vereceğiz. Günün ilk ayağında koşacak olan KAANEG güzel yarışlarının ardından bugün yarış kazanacak duruma geldi. Güvenerek günün ilk bankosu olarak bu mesafede değerlendireceğiz. Çift bankolu şablonumuz içinde bugün sığınacağımız ikinci liman ise CİHANTAYIM olacak. İdman pistindeki son kısa işleri beğenilen ve bugün yetenekli binicisi ile burada öne çıkan safkanı günün ikinci teki olarak değerlendirebiliriz. Bugün çift bankolu şablon yerine daha düşük bir kuponu tercih edecek yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Uygun kilosu ve rakiplerinden ayrılan form durumuyla öne çıkan BEKRİ yatkın olduğu mesafede burada kapanışı yapabilir. Daha ufak kuponlarda veya farklı şablonlarda alternatif bir tek olarak düşünülebilir. Tüm atların ayakları düz bassın, şansınız bol olsun.
Eko Kupon
3 / 2 / HEPSİ / HEPSİ / 1-3-4 / 2
Altılı Tahmin
2020-07-10
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
3 2 HEPSİ HEPSİ 1 1
3 2
4 3
4
5
Editörün Kuponu
BABASAMİ
Güzel performansını devam ettiren BABASAMİ Sgünün ilk ayağında açılışı yapacaktır
Altılı Tahmin
2020-07-10
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1 1 HEPSİ HEPSİ 1 1
3 3
4 4
Hipodrom Güzeli
BABASAMİ
İdeal mesafesinde koşacak olan BABASAMİ çatı içinde en güveneceğimiz safkan olacak.
Altılı Tahmin
2020-07-10
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
11 1 HEPSİ HEPSİ 1 1
2 3
3 4
Günlük Sonuçlar
Bursa
İstanbul
Ayak  At ismi Ganyan
1  5 - AKINCI 10,90
2  3 - BRAVE PRINCE 2,95
3  4 - ÖNCÜPINAR 5,10
4  2 - SÜVARİ ANGEL 1,65
5  1 - CELALİYE 4,50
6  19 - DUŞANBE 12,15
6'lı ganyan 437,96 TL vermiştir. 
FeedbackTitle
Adınız
E-posta Adresiniz:
Mesajınız:

Sporbahis.com'un Beta versiyonuna kaç puan verirsiniz?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Feedback